kuşadası escort
Reklamlar
Oyun Açıklaması
“Altın Top” Ödülünü Kazanamayan Yıldız Futbolcular spor oyunları, kategorisine 26 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş olup 505 defa oynanmıştır.

Futbol dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan “Altın Top” (Ballon d’Or) ve “Dünyada Yılın Futbolcusu” ödülünü kazanamayan birçok yıldız oyuncu bulunuyor.
France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında verdiği “Altın Top” ödülü ile FIFA’nın 1991-2009 arasında seçtiği “Dünyada Yılın Futbolcusu”nun 2010 yılında “FIFA Altın Top” adı altında birleşti. Bu organizasyonda ödülü elde edemeyen yıldızlar arasında, Dennis Bergkamp, Andres Iniesta, David Beckham, Thierry Henry ve Zlatan Ibrahimovic gibi isimler yer alıyor.

Altı takımla (Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Milan, PSG) Şampiyonlar Ligi maçlarında gol atan ve 4 ligde (Hollanda, İtalya, İspanya, Fransa) 13 kez şampiyonluk yaşayan tek oyuncu unvanına sahip Zlatan Ibrahimovic, “Altın Top” hedefine ulaşamayan yıldız futbolcular arasında en dikkat çeken isim. İngiltere maç analizleri yıldız futbolcunun ödül alamamasını Manchester United maçlarındaki performansına bağladı.

 


“Altın Top” Ödülünü Kazanamayan Yıldız Futbolcular

Reklamlar
-