Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Oyunlar
 • Benten Vahşi Takip

  Benten Vahşi Takip

  7 Temmuz 2015 tarihinde eklendi.

  Benten Vahsi Takip oyunu, ben 10 zamana karşı oyunları, benten macera, Dr Animoya karşı büyük bir macera kovlamaca ve serüven, Z tuşunu basılı tutun yön tuşlarıyla canavarınızı seçin Dr. Animonun kurduğu tuzakları ve vahşi hayvanlarını alt ederek ilerlemeye çalışın,enerji kürelerini ve tranformerinizin kayıp parçalarını toplayarak ilerleyin.

 • Ben 10 Yarışan Yıldız

  Ben 10 Yarışan Yıldız

  6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi.

  Ben 10 kahramanımız aksiyon oyunlarından farklı olarak eğlenceli ve bir o kadar hızlı bir oyun ile karşımızda. Yarışan yıldız oyunu ile motor üzerinde neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Motoru kullanmanız için yön tuşları ile boşluk tuşuna kontrol edebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

 • Eğlenceli Denge

  Eğlenceli Denge

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Eğlenceli Denge oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz dolduğu zaman play butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Yapmamız gereken renki şekilleri rüzgar ve bir çok etkeni göz önünde bulundurarak dengede tutmaya çalışıyoruz. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • Buzlu Dondurma

  Buzlu Dondurma

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Buzlu Dondurma oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz dolduğu zaman play butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Bu oyunumuzda yapmamız gereken mutfağımızın vazgeçilmezi olan Sara ile dondurmalar yapacağız. Gerekli malzemeleri bularak dondurma yapabilirsiniz. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • Hayvan Isırığı Tedavisi

  Hayvan Isırığı Tedavisi

  30 Mart 2015 tarihinde eklendi.

  Kız Oyunları kategorisinde yer alan ben Hayvan Isırığı Tedavisi oyunumuza ekrana gelen play tuşuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Oyunda kahramanımız olan küçük kız okul arkadaşlarıyla birlikte yaptığı gezide ormanda gezerken bir köpek tarafından ısırılıyor. Küçük kızın ilk yardıma ihtiyacı var. İlk yardım için bütün malzemeler elinizde mevcut. Hemen oyuna başlayın ve küçük kahramanımıza yardım edin. Oyunda yönlendirmeleri takip ederek ihtiyacı olarak ilk yardımı sağlayın. Oyunu oynarken mouse sol tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır.

 • Rengarenk Dondurma Yap

  Rengarenk Dondurma Yap

  21 Haziran 2014 tarihinde eklendi.

  Yaz aylarının gelmesiyle beraber sevilen tat dondurma zamanı gelir. Sizlerinde çok sevdiği renkli dondurmaları yapma zamanı. Oyunda sırası ile meyveleri keserek sütle karıştırıp buzlukta dondurun. Renkli karışımı tamamlayıp dondurma keyfini sürün. Yemek Oyunları kategorisindeki bu oyun fareyle oynanmaktadır.