Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Oyunlar
 • Mükemmel Değişim

  Mükemmel Değişim

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Mükemmel Değişim oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz dolduğu zaman play butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Bu oyunda yapmamız gereken okuldaki kıza yardım etmektir. Kızın üstünde ve yüzünde değişiklikler yaparak sevdiği erkeğin onu fark etmesini sağlamamız gerekiyor. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • Elsa Diş Ameliyatı

  Elsa Diş Ameliyatı

  13 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

  Ameliyat Oyunları kategorisinde yer alan Elsa Diş Ameliyatı oyunumuza ekrana gelen play tuşuna tıklayarak ilk olarak Anna karakterini seçerek başlayabilirsiniz. Anna’nın dişleri çok ağrıyor ve doktora gidiyor. Anna’nın dişlerine bakım yaptıktan sonra Elsa’nın dişlerine bir göz atacaksınız ve tedavi edeceksiniz. Oyunda kontrolü mouse yardımı ile sağlıyorsunuz.

 • Bebek Babası

  Bebek Babası

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Bebek Babası oyunu ile karşınızdayız. Start butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Yapmamız gereken babalarına bırakılan çocukların sütlerini vererek onların ağlamalarına engel oluyoruz. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • sonic atv

  sonic atv

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  sonic atv oyunları, atv oyunu. süper çizgi film kahramanımız sonic atv ile maceralara atılıyor. bu oyunda yapmanız gereken sonic ile atv yi devirmeden güzel ve hızlı bir şekilde sürmeniz ve halkaları toplamanız.

 • Uyku perisi

  Uyku perisi

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Uyku perisi oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz dolduğu zaman play game butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Yapmamız gereken uyuyan çocukların rüyalarında gördüklerini onlara vermektir. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • scooby doo bisiklet

  scooby doo bisiklet

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  scooby doo bisiklet oyunları, bisiklet oyunu. scooby doo ile mumya yarışıyor. siz scooby doo bisikleti süreceksiniz mumyayı geçmeye çaışacaksınız. bakalım scooby doo çizgi filmlerdeki gibi hızlı mı? onu hızlandırarak bisikletini doğru bir şekilde kurallara uygun olarak sürmeye çalışacaksınız. ayrıca yoldaki kötü adamların engellerine de dikkat ederek oyunu başarıyla tamamlamaya çalışacaksınız. oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. ayrıca scooby doo nun yoldaki bisiklet ile tüm puanları toplamasına da yardımcı olmanız gerekiyor. puanları toplarsanız diğer seviyelere geçiş yapabilirsiniz.