Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Oyunlar
 • Araba Nasıl Kullanılır

  Araba Nasıl Kullanılır

  31 Temmuz 2014 tarihinde eklendi.

  Araba nasıl kullanılır? Araba nasıl park edilir? bunların deneyimini kazanmak istiyorsanız hemen oyuna başlayın. Oyunda yapmanız gereken ok işaretiyle gösterilen alana aracınızı çarpmadan getirerek park edin ve deneyim kazanın. Park etme oyunları kategorisinde yer alan bu oyun klavyenin yön tuşlarıyla aracınızı kontrol ederek oynanmakta olup boşluk tuşuyla da fren yapabilirsiniz.

 • Korsan Sincaplar 3d

  Korsan Sincaplar 3d

  17 Şubat 2015 tarihinde eklendi.

  Korsan Sincaplar 3d oyununu oynamak ve hemen oyunumuza başlamak için PLAY butonuna tıklayıp ilk seviyeden oyuna başlayın. Oyunumuzda yapmanız gereken sapanı kullanarak ananasları zemin içerisine düşürerek toplamalısınız. Eğer suya düşürürseniz yeniden sapanı kullanarak ananasın yere düşmesini sağlamalısınız. 3D oyunlar kategorisinde yer alan bu oyun fareyle oynanmaktadır.

 • şovalye savaşı

  şovalye savaşı

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  şovalye savaşı oyunları, 2 kişilik oyun. bu kılıçlı şovalye oyunumuzu iki kişi veya tek başınıza oynayabiliyorsunuz. kahraman şovalyeler ile macerada ilerlerken düşmanlarla savaşıyorusunuz.

 • Transformer Yap

  Transformer Yap

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Transformer Yap oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda yapmanız gereken sol kısımda bulunan seçenekleri kullanarak Transformer yapmanız gerekiyor. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • ıcy tower 2

  ıcy tower 2

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Karşınızda harika bir macera oyunu daha; Icy Tower 2… Macera severler için düşünülmüş bu oyun ile çok eğleneceğinize eminiz. Oyun sitemizin bu en özel oyununu oynarken çok harika vakit geçireceğiniz garanti. Eğlencenin hiç eksik olmadığı sitemizin güzel oyunlarından olan Icy Tower 2 klavye tuşları ile basitçe kavranıp oynanmaktadır. Kısa süre içerisinde yüklenen oyun birkaç saniye içerisinde de açılmaktadır. Oyunun amacı kahramanı zirveye ulaştırmaktır. Kahramanını herhangi bir noktada düşürürsen, oyun tekrar baştan başlar. Bu nedenle hem seri hem de dikkatli olmak gerekmektedir. Icy Tower 2 oyununda klavyedeki sağ ve sol yön oklarını kahramanını kontrol etmek için kullanabilirsin. Boşluk tuşu ile de kahramanını zıplatabilirsin. Şunu unutma ki ne kadar hızlı koşarsan o kadar yükseğe zıplayabilirsin. Duvara çarpma anında hızla dönüş yaparsan hızını koruma şansına sahip olabilirsin. Kombo moda geçip daha fazla puan toplamak için artarda iki ya da üç kez zıplayış yapmalısın. Hızla yapacağın her atlayışla bir sonraki basamağa da geçebileceksin. Heyecanın biran bile eksik olmadığı oyunda biran önce bir üst seviyedeki levhaya tırmanman gerekiyor, çünkü zaman aleyhine işliyor. Her an durduğun blokla birlikte aşağı da düşebilirsin. Her kesimden favorisi olan bu oyuna oyun sitemiz üzerinden basitçe ulaşmanız mümkündür. Hemen oyuna başla linkine basarak oyunun kısa süren yüklenmesini bekleyebilir ve üyelik gerektirmeden de oynamaya başlayabilirsin. Klavyedeki yön tuşlarını kullanarak oynanan Icy Tower 2 oyununa oyun boyunca heyecanlı bir de müzik eşlik ediyor. Sürprizlerle dolu olan bu oyun sana da en neşeli saatleri yaşatacaktır. Bu nedenle de sana yol gösterecek bu yazımızı okuduktan hemen sonra oynamaya başlaya tıkla ve maceraya sen de katıl. Sevdiklerinle de beraber oynayabileceğin, macera oyunu olan Icy Tower 2 oyunu ile oyundaki tüm becerilerini de gösterme şansına sahip olacaksın. Keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ayrılamadığı oyun platformumuzda eğlence son gaz Icy Tower 2 oyunu ile devam ediyor. Haydi, sen de bu çılgınlığa katıl ve zirveyi zorla…

 • Elsa Beyin Ameliyatı

  Elsa Beyin Ameliyatı

  21 Nisan 2016 tarihinde eklendi.

  Elsa Beyin Ameliyatı oyunu çok sevdiğiniz ameliyat oyunlarını karlar kraliçesi frozen Elsa ile birlikte oynanıyor. Yine fare ile Elsa için dikkatli işlemler uygulayarak başarılı bir ameliyatı tamamlamaya çalışın. Elsa oyunlarının devamı için bu ameliyatın başarılı geçmesi gerekiyor.