Reklamlar
Reklamlar
Oyunlar ikonRastgele Oyunlar
 • Minyon Macera

  Minyon Macera

  17 Mart 2016 tarihinde eklendi.

  Çocuk oyunlarının en sevimli yıldızları minyonlar ile macera oyunlarına hazırlanın. Minyon Macera oyununda yön tuşlarıyla kuleye tırmanacaksınız. Bu sırada karşınıza ateş çıkarsa BOŞLUK tuşuyla yangın söndürmek için itfaiyeci minyonu çağırabilirsiniz. Diğer engellerden kendiniz kaçmalısınız.

 • Tırnak Boyama

  Tırnak Boyama

  6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi.

  Tırnak boyama oyunumuzda karşınızda yer alan kızımızın tırnaklarını gerektiği şekilde boyamanız gerekiyor. Boyama işlemini hızlı bir şekilde yapmanız için size verilecek olan renkleri en güzel şekilde kullanmalısınız. Her tırnağı farklı renklerde boyayabileceğiniz gibi aynı renkleri kullanmanız için bir neden olmayacak. Oyundaki keyifli anlar sizleri bekliyor. İyi Eğlenceler.

 • Yeni Yıl Macerası

  Yeni Yıl Macerası

  27 Mayıs 2014 tarihinde eklendi.

  Yeni Yıl Macerası oyunu ile karşınızdayız. Oyunumuz dolduğu zaman play butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Yapmamız gereken kaçırılan noel babayı ve cüceleri kafeslerden kurtarmaktır. Mouse ile etrafınızdaki işinize yarayan nesneleri toplayarak kurtarabilirsiniz. Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

 • Bağ Bahçe

  Bağ Bahçe

  23 Mayıs 2015 tarihinde eklendi.

  Bağ bahçe oyunumuzda size uygun olan bahçenin tasarımı ve üretimi oldukça eğlenceli olacak. Bahçe içerisinde gerekli olan işlemleri hızlı bir şekilde uygulayarak üretime geçebilirsiniz. Üretimde yapmanız gereken işlemler ile birlikte size verilecek olan seçenekleri değerlendirmeniz ve oyundaki bazı noktalarda hızlı bir şekilde sebze üretmeniz gerekiyor. Çiftlik oyunlarının genel amacı olan üretim bu oyunda da karşınıza çıkacak. Yapmanız gereken ise sadece Mouse ile gerekli olan alanları işaretlemeniz . İyi Eğlenceler.

 • Monster Yarış

  Monster Yarış

  6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi.

  3D oyunlar ile yarış oyunları sınıflarına ait oyunlar birleşince genelde harika oyunlar ortaya çıkıyor! Monster Yarışı oyunu da bunlardan birisi olup, bildiğiniz üzere canavar kamyon yarış oyunu da monster yarışı oyna başlığında sayılmaktadır. Tek tip bir araç ile başlayın ve yarışları kazandıkça arabanızı geliştirme imkanı bulun. Monster Race 3D oynarken bonusları toplayarak can ve hız kazanabilirsiniz.

 • Tavuk Çiftliği

  Tavuk Çiftliği

  6 Temmuz 2015 tarihinde eklendi.

  Tavuk Çiftliği  oyunumuzda çiftlikte bulunan tavukların gerekli bakımlarını yaparak onlardan bir süre yumurta elde etmelisiniz. Tavuklarınızın verimli bir şekilde sürekli olarak size yumurta vermesini istiyorsanız istedikleri her şeyi yapmanız gerekiyor. Bunu yapmak için ise oyuna başladıktan sonra size gösterildiği şekilde hareket ederek oyundaki amacınızı yerine getirebilirsiniz. Çiftlik oyunları ile eğlenceli bir tavuk çiftliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Tavukların yemleri ve suları gibi ihtiyaçlarını karşılayarak eğlenebilirsiniz. İyi Eğlenceler.